"«Про обрання секретаря Павлівської сільської ради»"

15:18 16.10.2019

"Про дострокове припинення повноважень секретаря Павлівської сільської ради Довгополюк І.А"

15:17 16.10.2019

"Про готовність прийняття на баланс Павлівської сільської ради автомобіля для Павлівської АЗПСМ."

15:08 16.10.2019

"Про припинення права користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства у зв’язку з добровільною відмовою громадян."

15:04 16.10.2019

"Про внесення змін до сертифіката про право на земельну ділянку частку (пай) та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж успадкованої земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Павлівської сільської ради за межами населеного пункту села Мізяків Калинівського району Вінницької області гр. Маньківській Галині Устимівні. "

15:02 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Баранюк Г.П."

15:02 16.10.2019

"Про надання дозволу гр. Семоненко Н.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд"

15:01 16.10.2019

"Про відмову у наданні дозволу гр. Бурлаці В.П. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

15:00 16.10.2019

"Про відмову у наданні дозволу гр. Самолюку В.П. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:59 16.10.2019

"Про відмову у наданні дозволу гр. Канюці Д.М. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:58 16.10.2019