"Про надання дозволу гр. Кугаю І.В. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:57 16.10.2019

"Про надання дозволу гр. Самолюку В.П. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:56 16.10.2019

"Про надання дозволу гр. Слободянюк А.С. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:55 16.10.2019

"Про затвердження гр. Канюці Г.Г. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу Павлівської сільської ради."

14:54 16.10.2019

"Про затвердження гр. Білоус Г.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу Павлівської сільської ради."

14:52 16.10.2019

"Про затвердження гр. Вдовиченко І.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:51 16.10.2019

"Про затвердження гр. Сторчу В.М. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:50 16.10.2019

"Про затвердження гр. Канюці Г.Г. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради."

14:49 16.10.2019

"Про затвердження гр. Непочатовій Н.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:48 16.10.2019

"Про затвердження гр. Димчуку Ю.А. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради. "

14:48 16.10.2019