"Про затвердження гр. Дідику Олексію В’ячеславовичу проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради."

14:47 16.10.2019

"Про затвердження гр. Коцюбинському М.В. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради."

14:46 16.10.2019

"Про затвердження гр. Недовісу В.С. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради."

14:44 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельничук Л.М."

14:42 16.10.2019

"Про затвердження гр. Шиманському В.П. проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради."

14:42 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ратушняк Ларисі Миколаївні."

14:41 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Олексієнко Л.Д. "

14:40 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Наборському Григорію Миколайовичу."

14:37 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачук Ніни Іллівни."

14:35 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гайдамащуку Анатолію Дмитровичу"

14:33 16.10.2019