"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко Катерині Михайлівні."

14:32 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кожушко Олени Петрівни."

14:31 16.10.2019

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатна передача у приватну власність гр.Костюку Олександру Анатолійовичу."

14:30 16.10.2019

"Про погодження ТОВ «САНВІН 17» встановлення права земельного сервітуту на частини земельних ділянок комунальної власності на території Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:28 16.10.2019

"Про затвердження ТОВ «САНВІН 17» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок комунальної власності на які поширюється право земельного сервітуту та надання дозволу на встановлення права земельного сервітуту на території Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:27 16.10.2019

"Про погодження ТОВ «САН ВІЛЕДЖ» встановлення права земельного сервітуту на частини земельних ділянок комунальної власності на території Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:22 16.10.2019

"Про затвердження ТОВ «САН ВІЛЕДЖ» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок комунальної власності на які поширюється право земельного сервітуту та надання дозволу на встановлення права земельного сервітуту на території Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

14:19 16.10.2019

"Про надання матеріальної допомоги сільському голові Кособуцькому В.В. для вирішення соціально-побутових питань."

14:17 16.10.2019

"Про створення комунального закладу «Сільський будинок культури» Павлівської сільської ради"

14:14 16.10.2019

РІШЕННЯ № 41