"Про надання дозволу гр. Кособуцькому С.В. на виготовлення проєкта землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

09:45 14.01.2020

"Про надання дозволу гр.Крилатому Д.О. на виготовлення проєкта землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

09:45 14.01.2020

"Про відмову у наданні дозволу гр. Кугай Ю.В. на виготовлення проєкта землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

09:42 14.01.2020

"Про надання дозволу гр. Причишиній Ю.В. на виготовлення проєкта землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області."

09:41 14.01.2020

"Про надання дозволу гр. Бойко Т.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)."

09:40 14.01.2020

"Про надання дозволу гр. Романішиній М.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)."

09:39 14.01.2020

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лабунець В.А."

09:39 14.01.2020

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бищук Л.М."

09:38 14.01.2020

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Вуйко Б.С."

09:37 14.01.2020

"Про затвердження гр. Ткачук С.О. проєкт землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Павлівської сільської ради."

09:36 14.01.2020