РІШЕННЯ № 184

Дата: 07.04.2020 23:06

Додаток №1. "Внесення змін у додаток № 2 «ФІНАНСУВАННЯ бюджету Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»"

Додаток № 2. "Внесення змін у додаток №3 "РОЗПОДІЛ видатків місцевого бюджету на 2020 рік""

Додаток № 3. "Внесення змін в додаток № 4 "Міжбюджетні трансферти на 2020 рік""

Додаток № 4. "Внесення змін у додаток № 5 "Розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об"єктів виробничої комунікаційної та соціальної інфраструктури за об"єктами у 2020 році"

Додаток № 5. "Внесення змін в додаток № 6 "Розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих /регіональних програм у 2020 році""