УВАГА!

Дата: 21.04.2020 11:22

Шановні мешканці Павлівської сільської  об’єднаної територіальної громади!

У зв’язку із необхідністю дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території Павлівської сільської  об’єднаної територіальної громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час Великодніх свят та поминальних днів, враховуючи норми постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) існує потреба у запровадження додаткових обмежувальних заходів, пов’язаних з недопущенням поширення короновірусної хвороби та прийняттям рішення більшості Церков, які святкують Великодні свята за юліанським календарем про перенесення поминальних днів з 25-26 квітня 2020 року на Троїцьку поминальну суботу (06 червня 2020 року) з урахуванням подання головного державного санітарного лікаря Вінницької області від 16.04.2020 № 01/705, враховуючи протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС Вінницької ОДА від 17.04.2020 року № 24, рекомендовано наступне:

1. Утриматись від перебування у громадських місцях у період вихідних та святкових днів (з 13 годин 00 хв. суботи до 06.год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових днів).

2. Утриматись від відвідування  кладовищ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

3.Утриматись від відвідування лісових масивів у вихідні та святкові дні.

Термін виконання: з 18 квітня 2020 року

Комісія