Сільський голова

Прізвище, власне ім’я по батькові: Кособуцький Віктор Васильович

Число, місяць, рік і місце народження: 05 січня 1980 року с. Павлівка

Громадянство: громадянин України

Відомості про освіту: освіта –вища. В 2003 році закінчив Вінницький державний технічний університет і отримав кваліфікацію інженер-технолог.

Відомості про трудову діяльність:

• 2003 – 2010 р. електромеханік електрозв’язку  цеху електрозв’язку №4 м. Козятин Вінницької дирекції ВАТ «Укртелеком»
  • З 2010року до теперішнього часу працюю сільським головою Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області.

Відомості про посаду: сільський голова Павлівської сільської ради Калинівського району Вінницької області

Відомості про місце роботи: Павлівська сільська рада Калинівського району Вінницької області

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): член громадської організації «Заможнє село-квітуча Україна»

Партійність: безпартійний

Склад сім’ї:  дружина – Кособуцька Вікторія Василівна, син – Кособуцький Владислав Вікторович, дочка – Кособуцька Діана Вікторівна.

Місце проживання: 22436, Вінницька область, Калинівський район, с. Павлівка, вулиця Миру 190.

Контактний телефон: (04333)4-29-10